Outriders Launch Trailer

Dnes vychádza Outriders, sledujte launch trailer

1 apríla, 2021 Lukáš Kanik

Vylepšili sa nejaké veci, ktoré nám vadili v deme?

Outriders je jednou z najočakávanejších hier tejto jari, nie len pre fanúšikov looter shooter. So svojimi funkciami ako cross-platform play, možnosťami obtiažnosti, či rozsiahlym endgame obsahom, by mohlo ísť o dobrú kúpu na dlhšie obdobie.

Vydavateľovi sa u nás nepodarilo zabezpečiť dostatok kópií na recenzovanie a tak zatiaľ nemôžeme potvrdiť recenziu na našich stránkach. Dokonca ešte nevyšli ani recenzie vo svete, pretože až dnes sa spúšťajú všetky funkcie hry. K hre sa však už stihli vyjadriť užívatelia. Zo 76 recenzií na Steame je priemer zatiaľ len 43%, najmä pre to, že plná verzia neobsahuje opravy, ktoré napríklad dostalo už demo. Vývojári to proste nestihli.

Autorom Outriders sa tak nepodarilo zapracovať na prvom dojme, čo môže výrazne poškodiť úvodné predaje a predajné momentum. Na steame však v tento moment hrá viac ako 100-tisíc ľudí, čo je veľmi slušné číslo.

Outriders vyšlo na PC, Xbox aj PlayStation. PC verziu nájdete na Steame, Epic Games Store aj GeForce Now. Stále je dostupné aj demo s niekoľko hodinovým obsahom. Cena plnej hry je 59,99€.

Sledujte ma: