COD Modern Warfare Season 2 Ghost

Do COD: Modern Warfare sa vráti Ghost aj mapa Rust

10 februára, 2020 Lukáš Kanik

Unikol teaser pred spustením druhej sezóny.

Activision každú chvíľu vydá oficiálny trailer k druhej sezóne Call of Duty: Modern Warfare (2019). Trailer zatiaľ unikol v nízkej kvalite na Twitteri, kde ho zdieľali Call of Duty News. V druhej sezóne sa vráti nie len Simon “Ghost” Riley, ale aj jedna z najznámejších a najobľúbenejších máp v COD vôbec.

Ide o mapu Rust, ktorú poznáme ešte z čias prvého Call of Duty: Modern Warfare 2. Neskôr bola pretvorená do COD: Infinite Warfare pod názvom Excess, avšak tam bola zmenená takmer na nepoznanie.

Uniknutý teaser odhalil nového operátora – Ghosta, ktorý bude súčasťou Battle Passu. Toho potvrdil už aj Activision na Twitteri. Nie je ale známe, či bude exkluzívne len v Battle Passi, alebo si ho budú môcť hráči odomknúť aj inými cestami. Jeho vzhľad nebude rovnaký, ako v pôvodnom COD: Modern Warfare 2 z roku 2009, no očakávať môžeme aj originálny skin.

Battle Pass prinesie aj niekoľko nových skinov pre operátorov, desiatky rôznych itemov pre zbrane, rôzne vybavenie a blueprinty. Všetko si budete môcť odomknúť hraním.

Druhá sezóna do COD: Modern Warfare príde už zajtra, 11.2.2020.

Call of Duty: Modern Warfare – Recenzia

Sledujte ma: