Do Monster Hunter World prichádza Geralt aj Ciri!

Witcher in Monster Hunter World

Plus dve ďalšie beštie z Witcher univerza.

Monster Hunter World dostal dnes update, ktorý si táto hra snáď ani nezaslúžila. Ide o senzačný crossover medzi Monster Hunter World a The Witcher 3: Wild Hunt, ktorý bol oznámený už v Decembri. Do hry od Capcomu práve dnes prichádza Geralt z Rivie, Cirilla, Leshen ale aj malý nekrofág.

Nie je to len o novej postave, respektíve skine do hry. Geralt so sebou prináša originálnu questovú líniu, ktorá sa vám sprístupní po prekročení ranku 16 s vašim lovcom. Quest sa potom volá “Contract: Trouble in the Ancient Forest.” Geralta aj tu dabuje Doug Cockle, rovnako ako v hrách Zaklínač. V Monster Hunter World sa postavíte známej príšere Leshen.

Čo je skvelé, aj tu CD Projekt navrhol questovú líniu, ktorá sa odvíjať od vašich rozhodnutí – práve preto je séria Zaklínač známa. Prekvapením je aj prítomnosť Ciri, za ktorú si môžete zahrať tiež.

15.2. bude spustený svetový multiplayerový event. Zúčastniť sa môžu len hráči, ktorí majú level 50 a vyšší a spoločne sa postavia ešte hrozivejšej forme Leshenu. Quest sa volá Contract: Woodland Spirit a potrvá do 1.3.

Update je zdarma na všetkých platformách Monster Hunter World! BTW, hudba v traileri je pieseň The Trail.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site