TESO Ascending Tide

Do The Elder Scrolls Online přišlo DLC Ascending Tide

15 marca, 2022 Lukáš Kanik

Sledujte trailer.

Právě vyšlo první DLC pro příběh „Legacy of the Bretons“ 2022. The Elder Scrolls Online: Ascending Tide je nyní k dispozici pro všechny hráče PC/MAC a Stadia. Nové DLC vyjde na konzole Xbox a PlayStation 29.3.2022.

Pár nových PvE dungeonů pomáhá nastartovat rok, Shipwright’s Regret a The Coral Aerie. Ascending Tide je perfektním prostředím pro vzrušující události, které přijdou v letošní kapitole High Isle.

Hráči se mohou těšit na návrat několika hrdinů z předchozích ESO dobrodružství. Nové DLC začíná odvážnou záchranou Jakarnu před tajemným Řádem Ascendentů. Hráči se spojí s kapitánem Kaleenem při hrdinském nájezdu na Coral Aerie, ale musí dávat pozor na temné síly ohrožující bretaňský lid. Coral Aerie je krásné, ale zrádné místo a je to i dokonalá ochutnávka vizuálů, které přijdou v roce 2022.

Hráči mohou také objevit opuštěnou, strašidelnou loděnici známou jako Shipwright’s Regret. Legendární All Flags Navy, údajně největší flotila v historii Tamrielu, se nachází v troskách, kde číhající nemrtví nepřátelé, kteří nyní nazývají ruiny domovem. V našem nejnovějším DLC bude pro hráče spousta nových a vzrušujících výzev, tajemství a kořisti.

Hráči si mohou zakoupit herní balíček Ascending Tide prostřednictvím obchodu Crown Store ve hře a automaticky se odemkne pro všechny předplatitele ESO Plus.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.