Dontnod a Focus Home Interactive ohlasujú ďalšiu spoluprácu

Dontnod and Focus Home Interactive

Vývojári v Dontnod sú na neudržanie. Aktuálne pracujú až na 4 projektoch!

Vyzerá to tak, že vývojári v Dontnod aktuálne pracujú na tri zmeny. Predsa len, mať vo vývoji naraz 4 tituly stojí obrovskú dávku úsilia a práce. A hoci dva z týchto titulov boli ešte neodhalené, dnes už vieme, že na jednom z nich spolupracujú s Focus Home Interactive.

S nimi spolupracovali už na titule VampyrNavyše, hre sa darilo aj v predajoch. Za prvý mesiac predala viac ako 450-tisíc kusov a celkovo sa predaje prehupli cez 1 milión kópii. Aj preto sa dohodli na spolupráci pri ďalšom titule. Sľubujú však, že sa bude jednať o jeden z najambicióznejších titulov ako v prípade štúdia, tak aj v prípade vydavateľa. Máme tak čakať naozajstnú kvalitu. Len pre zaujímavosť, titulný obrázok článku je teaser obrázok od Focus Home!

Dontnod momentálne pracuje na rôznych tituloch a zdá sa, že zakaždým pre iného vydavateľa. Na Life is Strange 2 pracujú pre Square Enix. Ich ďalšiu adventúru Twin Mirror vyvíjajú pre zmenu pre Bandai Namco.

Dá sa však očakávať, že bližšie detaily o projekte na ktorom teraz pracujú pre Focus Home Interactive sa dozvieme už o pár týždňov na E3. Najneskôr však zrejme na tohtoročnom GamesCome.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site