God of War Ragnarok Screenshot 5

Dôvod, prečo bol odložený God of War Ragnarok, vás prekvapí

30 septembra, 2021 Lukáš Kanik

Vývojári ukázali veľké srdce.

God of War Ragnarok mal pôvodne vyjsť v roku 2021. Nakoniec sme sa odhalenia hry dočkali len pred pár týždňami a hra vyjde až budúci rok, hoci ešte nevieme, kedy. Dnes už ale vieme, prečo bola hra odložená, pandémia za tým nebola.

Christopher Judge sa rozpísal na svojom Twitteri a prezradil skutočný dôvod, prečo sa hra oneskorila. A je to dôvod, za ktorý môžeme štúdiu Santa Monica len zložiť klobúk.

Christopher Judge totiž v polovici roka 2019 takmer prestal chodiť pre problémy s bedrovými kĺbmi a chrbticou. Ešte v ten rok podstúpil niekoľko operácii, bedrové kĺby mu vymenili, takisto operoval aj koleno a chrbát. Štúdio Santa Monica proste čakali, kým sa Judge rehabilituje, aby mohol pokračovať v práci.

Judge totiž Kratosa v sérii God of War nie len dabuje, ale nahráva aj motion capture – proste celý herecký výkon v hre je jeho. Hráči, ani štúdio na Judga nedajú dopustiť a vymeniť ho, alebo odstrihnúť časť nedokončeného obsahu by bola chyba.

https://twitter.com/iamchrisjudge/status/1443434928385843209

Christopher Judge chcel jedným časom z projektu God of War Ragnarok odísť

Na Twitteri sme sa dozvedeli ešte jednu pikošku. Judge prezradil, že raz u Santa Monica chcel dať výpoveď.

Dôvodom bolo, že Cory Barlog mu na Tribeca festivale oznámil, že nebude režírovať druhý diel série. Novým režisérom mal byť Eric Williams. Chris mu povedal, že dáva výpoveď.

Cory Barlog ho však ubezpečil, že Eric Williams je tiež nadupaný a keďže Judge Barlogovi veril ako svojmu bratovi, v projekte Ragnarok ostal.

Výsledok tejto skvelej spolupráce medzi srdečnými vývojármi zo Santa Monica, fantastickým hercom Christopherom Judgeom a herným režisérom Ericom Williamsom, si môžete pozrieť v oznamovacom traileri God of War Ragnarok, ktorý všetkým tak či tak vyrazil dekel.

God of War: Ragnarok má prvý nadupaný trailer! Kedy vyjde?

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.