Downward Spiral: Horus Station príde už túto jar na Playstation 4 a PC

Autori sľubujú revolučný pohľad na pohyb v beztiažovom stave.

Downward Spiral: Horus Station je jedna z tých hier, ktorej príbeh si môže každý hráč vysvetliť posvojom. Respektíve, často ho hráči ani nepochopia. Každopádne, hra sa bude snažiť vyrozprávať svoj príbeh prostredím, takže je len na hráčoch, koľko si toho budú všímať a objavovať. Hra totižto nebude mať žiadne dialógy či prestrihové scény.

Hra taktiež sľubuje revolučný pohľad na pohyb v beztiažovom stave. Totižto namiesto kadejakého poletovania sa budete musieť odrážať od stien presne tým smerom, ktorým budete chcieť ísť, respektíve budete používať na pohyb zbrane a rozličné iné zariadenia presne tak, ako by ste ich vraj využívali v skutočnom vesmíre.

Navyše, hru si budete môcť zahrať v co-op s vašim priateľom. A aby ste pri skúmaní príbehu neboli rušení nepriateľmi, autori dali do hry možnosť vypnúť všetok combat počas kampane. Okrem toho hra ponúkne aj multiplayer až pre 8 hráčov, kde nájdete klasické módy ako Deathmatch, Horde či Survivor challenges.

Downward Spiral: Horus Station vyjde túto jar na PC a Playstation 4. Hra bude mať aj VR podporu na PS VR, Oculus Touch, HTC Vive a Windows Mixed Reality.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem. Alebo s mojou priateľkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site