Dr Disrespect Mapa Rogue Company

Dr Disrespect spustil vlastnú mapu v Rogue Company

15 októbra, 2020 Lukáš Kanik

Vývojári do hry pridali aj novú hrateľnú postavu Dr Disrespecta.

Free to Play hra Rogue Company od Hi-Rez Studios sa teší popularitie viac ako 8 miliónov hráčov po celom svete. Dr Disrespect sa so štúdiom ešte v Auguste doberal cez Twitter o tom, že by do hry chcel spraviť vlastnú mapu. Vývojári mu to dovolili.

O pár dní na to už zverejnil prvý nástrel svojej mapy – The Arena. Populárny streamer ju skutočne dokončil v spolupráci s vývojármi a včera bola oficiálne spustená v hre Rogue Company.

The Arena je mapa, ktorá reprezentuje jeho základňu vytvorenú pre divákov na streamoch. Kopíruje všetky známe prvky arény, ako posilňovňu, lobby, či šatne. Vývojári k tejto mape pridali aj novú hrateľnú postavu, respektíve skin streamera samotného. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na mapu plnú odkazov na štýl tohto streamera.

Guy Beahm, čo je skutočné meno Dr Disrespecta, pred kariérou streamera pracoval ako level dizajnér na hrách Call of Duty. Disrespect má na Youtube viac ako 3,1 miliónov odberateľov, kde pokoril rekord v počte aktívnych sledovateľov naraz. Jeho prvý stream na Youtube sledovalo 552-tisíc divákov naraz.

Rogue Company je na stiahnutie zdarma. Hra je dostupná na Nintendo Switch, PC (Epic Games Store), PlayStation 4 aj Xbox One.

Sledujte ma: