Dragon Age: Inquisition sa odhalí v GameInformeri

6 augusta, 2013 Lukáš Kanik

Časopis GameInformer predstavil svoju novú obálku aktuálneho čísla, Dragon Age: Inquisition v plnej paráde.

Spolu s obálkou a novým číslom vyšlo aj video, ktoré otvára mesiac Dragon Age informácií, ktoré časopis prinesie v novom čísle. Z videsa sa tiež dozviete, že hra vyjde na 5 platforiem, nie len na PC, Xbox One a PS4, ale aj na aktuálne konzoly.

Autori si Frostbite 3 engine pochvaľujú, my sa dočkáme obrovského otvoreného sveta (svet nebude otvorený ako Skyrim, lokality však budú niekoľko násobne väčšie ako v Dragon Age Origins), po ktorom budeme môcť cestovať aj na koni a s okolím budeme môcť vykonávať desiatky interakcií.

Bioware pri DA: Inquisition vypočulo hlavne komunitu, ktorá si vyžiadala aj hrateľné rasy, zatiaľ boli potvrdení Ľudia, Elfovia a Trpaslíci. V krajine Thedas budeme ako vodcovia inkvizície riešiť hlavne politické problémy, ako aj inváziu démonov do známeho sveta.

Určite si video pozrite, uvidíte prvé ukážky priamo z hrania DAI, napríklad púštne prostredie aj súboje. Zaujímavosťou je, že ukážky z hrania na videu bežia vývojárom okolo 60FPS, je to PC verzia, alebo chcú dosiahnuť 60FPS aj na konzolách? Masívnu nádielku detailov z časopisu vám prinesieme zajtra. Vyzerá to tak, že Dragon Age sa pokúsi svojim otvoreným svetom priamo vyzvať Zaklínača na súboj.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dvu_U83PMKo[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články