Driveclub PS Plus edition – ako to teda vlastne je?

19 júna, 2013 Marek Jaroš

Pred pár dňami sme vás informovali, že PS Plus verzia hry Driveclub nebude kompletná. A tu je pár nových detailov.

Ako je už známe, k PS Plus účtu budete dostávať 2 hry zadarmo na každej platforme. No a na PS4 hneď prvý mesiac dostanete Driveclub a ešte jednu, neoznámenú hru.

No po tomto odhalení, Studio Evolution potvrdilo, že hra nebude „kompletná„, čo sa obsahu týka, aby hra nebola enormne veľká pri sťahovaní. No až dnes sme sa dozvedeli, že o čo vlastne ukrátení budeme. Dozvedeli sme sa, že hráči, ktorí budú mať PS Plus verziu hry budú mať sprístupnené všetky herné funkcie, čiže budete môcť vytvárať vlastné kluby, nahrávať svoje časy a aj asynchrónne závodiť.

No aby tí, ktorí sa rozhodnú za hru zaplatiť plnú sumu neboli tak povediac obabraní o peniaze, budú mať tú výhodu, že v hre budú mať prístup ku všetkým autám a tratiam. Čiže v PS Plus verzii bude ich počet obmedzený.

Tak isto sa na svetlo sveta dostala aj informácia, že autori hry sa snažia o to, aby ich hra bežala 1080p pri 60 fps. Zatiaľ sa im však podarilo len 30 fps, no stále majú dosť času, pretože hru majú podľa dostupných informácii hotovú len na 35%.

[youtube]http://youtu.be/qXeeDTZg6Tk[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články