Důkaz, že profi-hráči nejsou jenom namyšlení ignoranti

17 októbra, 2014 Laďka Jonášová

Taky jste si mysleli, že hraní her není nějak prospěšné? Sbírka Gaming For Good vám pravděpodobně změní názor.

Určitě znáte ten jednostranný názor veřejnosti, která si myslí, že hraní her je jenom škodlivé a nebo nějak vůbec neprospívá.

Profesionální hráč s nickem Athene pravděpodobně všechny pochybovače překvapí. On je totiž tvůrcem sbírky, která poputuje na konto nadaci Save the Children. Povedlo se mu společně s ostatními spřízněnými hráči vybrat úctyhodných 4 milionů dolarů. Jenže zde jeho snaha nekončí. Nadále putuje Etiopií a společně s jeho kamarádem Reesem navštěvuje místní děti, kterým se snaží pomoci.

Jeho cílem je však zvýšit hladinu na kontě o několik milionů. A to na konečných 20 milionů. Pokud nejste Athenovo známý a nejste v jeho kontaktu, můžete využít toho, že si od populární firmy Razer koupíte speciální tričko nesoucí název “Gaming For Good”. Každým zakoupeným trikem máte tak možnost přispět nějakou tu korunu na sbírku. Razer si z ceny trika nebere ani zlomek a kompletní cena putuje na nadaci.

Pokud máte zájem taky přispět, kupte si triko z oficiálních stránek Razer. Trika jsou ve všech možných velikostech, jak pro dámy tak i pro pány.

gfg-img-09-01

Laďka Jonášová
Sleduj mě