Dying Light 2 Datum Vydania

Dying Light 2 je znovu odložený až na Február 2022

14 septembra, 2021 Lukáš Kanik

Ďalší z mnohých odkladov novej hry od Techlandu.

Poľské štúdio Techland dnes oznámilo ďalší odklad Dying Light 2 Stay Human. Hra teda nevyjde tento rok, ako bolo plánované. Všetko nasvedčovalo tomu, že vývojári to stihnú do 7.12.2021. O deň na to má vyjsť aj Halo Infinite.

Techland hru Dying Light 2 odložil až na 4.2.2022. Absolútne nechápeme prečo na Február, ktorý je už teraz nabitý hrami ako Horizon Forbidden West, Destiny 2 The Witch Queen, Sifu či Saints Row. Na konci Januára tiež vychádza Elden Ring, takže toto obdobie je rozhodne nabité viac, ako December.

Pawel Marchewka, šéf Techlandu, odklad komentoval slovami o testovaní a optimalizácii. Zdá sa, že potrebujú viac času na vyladenie bugov čo sťažuje aj fakt, že hra má vyjsť na staré aj nové konzoly a PC. Tecgland sa chce pravdepodobne vyhnúť fiasku, ktoré si spôsobil Cyberpunk 2077. Celé vyjadrenie Marchewku nájdete nižšie (kliknite pre zväčšenie).

Prečítaj si aj:
Bude čeština v Dying Light 2 Stay Human?

Microsoft sa teraz môže tešiť, že v Decembri prakticky nemá konkurenciu a Halo Infinite s free multiplayerom si užije čo najviac ľudí.

Dying Light 2 Stay Human sa predvádza v novom traileri z hrania

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články