Dying Light: Bad Blood je už dostupný v Early Access

Nová samostatný hra zo sveta Dying Light na štýl battle royale.

Techland úspešne a rýchlo zareagoval na nový trend v hernom priemysle a tak aj v Dying Light sa môžeme tešiť na battle royale mód. Nebude to tak celkom mód, pretože Dying Light: Bad Blood má vyjsť úplne zdarma ako samostatná hra. PC hráči si ju môžu vyskúšať už teraz v rámci Early Access na Steame. 

Early Access si môžu zahrať všetci, ktorí si už teraz zakúpia Founders Pack, čím podporia vývojárov a vývoj hry. Cena tohto balíčka je 20 dolárov a samozrejme so sebou prináša množstvo legendárnych herných itemov, či hernú menu.

V hre Dying Light: Bad Blood sa proti sebe postaví dvanásť hráčov, ktorí môžu bojovať proti sebe, alebo spojiť svoje sily v zombie apokalypse. Avšak z mapy sa môže dostať živý len jeden. Množstvo novinárov si mohli hru vyskúšať už na herných výstavách a vraj je to jeden z najzábavnejších battle royale aké kedy vznikli.

Trailer si môžete pozrieť nižšie.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site