Dying Light bude i nadále dostávat DLC

22 júla, 2017 Vojtěch Sahula

Vyplatí se to ještě?

Akční survival horor Dying Light od polského studia Techland vyšel již před 2 roky. Recenzenti hru ohodnotili v průměru na 75% a tomu také vypovídá výsledek na metacritics. Trochu lépe potom na tom bylo rozšíření The Following, které vyšlo před rokem a hodnocení se trochu zvýšila. Je však nutno říci, že hráči jsou hře stále věrní.

Každý týden totiž Dying Light spustí na půl milionu hráčů, což je slušné číslo na to, jak dlouho tu s námi hra je. Techland si příznivců všímá a chce svou zombie akci i nadále podporovat. Pokud jste stále dobrodružství v Harranu věrní, pak vás potěší plány vývojářů na příští rok. V plánu na příštích 12 měsíců je celkem 10 DLC balíčků a všechny budou zcela zdarma na všechny platformy. DLC mají přinést nové nepřátele, nové lokace k prozkoumání a další věci. První předzvěstí nového obsahu bude balíček Content Drop 0. Balíček se nezapočítává do plánovaných 10 DLC a chce pouze ukázat, co na hráče může čekat. Drop #0 nabídne hráčům nové nepřátele.

Techland se také vyjádřil, že má v plánu v Dying Light pořádat komunitní eventy. Názor fanoušků je pro studio důležitý, a proto se bude hra nadále balancovat v závislosti na zpětné vazbě právě od fanoušků. Očekávat můžete i příchod nové platformy, která poslouží pro zjištění mínění lidí, o jaký obsah mají vlastně zájem, aby do hry byl v budoucnu přidán. Platforma by měla být spuštěna v blízké budoucnosti.

RECENZIA: Dying Light

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.