Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

E3: Bethesda oznamuje nový The Elder Scrolls VI

Hra je zatiaľ len v pre-produkcii.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
TES VI

Už dlho sa na internete špekuluje o tom, že Bethesda Game Studios pracuje na novom dieli The Elder Scrolls. Už to je sedem rokov, odkedy vyšiel posledný diel Skyrim a ten bol už niekoľko krát portovaný na rôzne iné zariadenia, remasterovaný a updatovaný.

Bethesda existenciu The Elder Scrolls VI oznámila v podstate len kvôli fanúšikom a špekuláciám, hra je totiž ešte len v pre-produkcii a tak sa na trh môže dostať až za niekoľko rokov. Todd Howard spomenul, že ide o next-gen titul a ak by vyšiel zhruba o dva-tri roky, znamenalo by to že ide o hru na novú generáciu konzol.

Nižšie si môžete pozrieť prvý trailer z The Elder Scrolls VI, ktorý pravdepodobne ukazuje in-game záber na novom engine hry.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Elder Scrolls VI – Official Announcement Teaser

The Elder Scrolls VI – Official Announcement Teaser

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články