E3: BJ Blazkowicz se podívá i do Quake Champions

Press konference Bethesdy přinesla do Quake Champions nový E3 update. 

Pokud jste se někdy zkoušeli připojit do uzavřené bety Quake Champions, pak víte, že servery bývaly spouštěny pouze na určitý čas. To dneškem mizí. Quake Champions by od dnešního dne mělo běžet permanentně 24/7, takže pokud se vám doposud nepodařilo připojit, nyní byste již měli mít šanci. Taktéž Bethesda hlásí, že stále postupně pouští další a další hráče do bety, takže pokud máte zájem, můžete se přihlásit zde.

Hlavní novinkou bude však nová postava. BJ Blazkowicz se s novým updatem přidává na soupisku hrdinů Quake Champions. A aby ukázal, že to je prostě frajer, tak jeho schopností je dual-wielding. To znamená, že všechny zbraně ve hře může uchopit 2, každou do jedné ruky a svým nepřátelům dopřát pořádnou salvu munice.

Mimo BJ přijdou do hry taktéž 3 nové mapy, z toho 2 budou speciální pro duely. Update taktéž přináší vylepšení pro stávající funkce hry.

Martin Menczer

Redaktor CentrumHer od roku 2015. Odchovaný na Battlefield 3, no v poslednej dobe je najväčším žrútom môjho času určite PUBG. Nepohrdnem však ani zápasom v NHL či UFC.
Martin Menczer

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site