Far Cry 6

E3: Far Cry 6 odhalil motivácie v cinematic traileri, Season Pass obsah odhalený

12 júna, 2021 Marek Jaroš

Far Cry 6 dostal nový cinematic trailer, ktorý nám ukazuje hlavného nepriateľa „El Presidente“ Antona Castilloa.

Na Ubisoft Forward prezentácií nesmel chýbať ani Far Cry 6, ktorý sa nám bližšie predstavil len pred pár dňami gameplay ukážkou. Vtedy sme sa dozvedeli aj to, že hra vyjde na PC, Xbox One, Xbox Series S|X, PlayStation 4 a PlayStation 5 už 7. Októbra 2021.

Mohlo by vás zaujímať:
V zberateľskej edícii Far Cry 6 nájdete plameňomet

Dnes sme však vďaka novému cinematic traileru mohli spoznať bližšie nie len El Presidenteho, ale aj motiváciu hlavnej postavy hry, ktorá sa volá Dani Rojas (môžete hrať za muža aj ženu). Tá sa pre pomstu rozhodne potom, čo priamo pred jej očami Anton Castillo dá zastreliť pár jeho/jej milovaných blízkych. Zaujímavé bude sledovať aj vzťah prezidenta s jeho synom Diegom, ktorý to už nezvládal a chcel utiecť z ostrova, ktorému jeho otec vládne.

Season Pass pre Far Cry 6 odhalený

Ešte pred tým, ako dnes večer Ubisoft hostil svoj online event na internet unikla reklama na Season Pass. Tá nám odhalila, že si vďaka nemu zahráme za niekdajších antagonistov Far Cry hier. Tešiť sa tak môžeme na Vaasa z Far Cry 3, Pagana Mina z Far Cry 4 či Josepha Seeda aka Otca z Far Cry 5.

Z traileru, ktorý nájdete nižšie, sa zdá, že väčšina týchto dobrodružštiev sa bude odohrávať len v ich hlavách. Je to pomerne zaujímavý spôsob, ako Ubisoft privedie tieto zaujímavé postavy späť k životu. A zároveň tak umožní hráčom bližší pohľad na ich psychické stavy.

Všetko o Far Cry 6 nájdete na našej stránke, alebo na oficiálnej stránke hry.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články