E3: Greedfall dostáva trailer

Je to nová RPG od Spiders.

Momentálne sa nachádza v štádiu vývoja na platformy terajšej generácie. Odohráva sa v 17. storočí plnom mágie. Má unikátny vizuál inšpirovaný európskym barokovým umením ukazujúcim úžasné scenérie v teplých farbách a temných podtónoch.

E3 trailer odhaľuje pôvod príbehu hry. Kolonizátori, žoldnieri a lovci pokladov opúšťajú kontinent nakazený znečistením a nevyliečiteľnou pliagou a prichádzajú na ostrov prekvitajúci mágiou, o ktorom sa hovorí, že obsahuje nevýslovné bohatstvo a skryté tajomstvá. Nasleduje veľké dobrodružstvo plné mysterióznych zážitkov. Hráč sa nachádza v strede narastajúceho napätia medzi kolonizátormi a miestnym obyvateľstvom, ktorí sú chránení ostrovnou zemnou mágiou vo forme rôznych nadprirodzených bytostí.

Titul sa silno sústreďuje na svoj RPG element. Vytvára spletitý svet naplnený nepoznanými vecami na objavovanie, s hlbokými charakterovými interakciami a ponúka hráčovi slobodu v plnení questov, a to buď cez boj, diplomaciu, stealth alebo podvod. Ostrov Greedfallu je vyvíjajúci sa, žijúci svet. Každá akcia, hoci sa môže javiť nepodstatná, alebo politicky veľmi dôležitá, môže zmeniť chod doterajších udalostí, ale aj vzťahov medzi jednotlivými ostrovnými frakciami.

Greedfall je naplánovaný na rok 2019.

Jakub Babík

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site