E3: Štúdio za Until Dawn oznámilo novú VR hru The Inpatient

13 júna, 2017 Lukáš Kanik

Dokonca sa odohráva v rovnakom svete, 60 rokov pred udalosťami Until Dawn.

Supermassive Games má momentálne rozrobených niekoľko projektov a čerstvo ich ukázali prvý krát práve na E3 konferencii PlayStation. The Inpatient je exkluzivitou na PlayStation VR headset a odohráva sa v sanatóriu Blackwood v 50-tych rokoch. Presne v tom sanatóriu, kde sa odohráva podstatná časť nedávnej hororovej hry Until Dawn.

Titul je však standalone hrou a nepotrebujete poznať príbeh predchádzajúcej hry od Supermassive. Hra sa začína v momente, keď vás ako jedného z pacientov začne vypočúvať majiteľ zariadenia – Jefferson Bragg. Počas hry budete spoznávať jednotlivých pacientov ale aj zamestnancov a každý z nich bude mať vlastné motívy a plány. Znova budú mať vaše rozhodnutia drastický dopad na to, ako sa príbeh vyvinie.

Pri hraní s PS VR budete vidieť celé svoje telo, vrátane nôh a rúk. Dokonca budete môcť zakričať do priestoru a postavy v hre budú na vás reagovať. O hororové scény a napätú atmosféru núdza nebude.

Kedy hra skutočne vyjde ale netušíme, dátum vydania oznámený nebol. Pozrite si aspoň oficiálny trailer a prvé screenshoty.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články