E3: Techland oznámil desať nových DLC do Dying Light

15 júna, 2017 Marek Jaroš

Táto hra bude všetko len nie mŕtva

Mnohí z vás čakali na oznámenie Techlandu ohľadom Dying Light. Síce je v príprave dvojka, o tej však ešte dlho nebudeme počuť. Čakanie by mala skrátiť neustála podpora pôvodnej hry, do ktorej vývojári budú pumpovať DLC ešte pekne dlho.

Poľský developer na E3 2017 oznámil, že Dying Light dostane najbližší rok až 10 nových DLC, ktoré budú zdarma. Do hry by mali v rôznych balíčkoch pribudnúť noví nepriatelia, nový príbehový obsah do kampane, pravdepodobne aj nová časť sveta, nové zbrane a mnoho ďalšieho.

Prvé DLC vyjde už čoskoro, možno už hneď po E3. Trailer bohužiaľ nevydali a tak môžeme len špekulovať, čo si do hry pripravili. Čo by ste tam chceli vidieť vy? Dajte vedieť do komentárov.

Našu recenziu Dying Light si môžete prečítať tu. Marek hru ohodnotil nasledovným verdiktom: Ak by som to mal zhrnúť, Dying Light je podarená zombie akcia v otvorenom svete, kde sa rozhodne nudiť nebudete. Zábavný parkour a podarený súbojový systém vás vtiahnu do hry, v ktorej strávite niekoľko desiatok hodín zbieraním predmetov, craftovaním a plnením hlavných alebo vedľajších úloh. A ak vás omrzí hrať osamote, môžete si do svojho Harran-u pustiť  troch ďalších kamarátov, alebo ich troška ponaháňať ako zombie. Techland tak treba pochváliť, že v čase kedy veľa AAA titulov nevychádza vydali titul, ktorý vás naozaj dokáže na pekne a kvalitne zabaviť, ale aj postrašiť. Vidíme sa v Harrane …

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.