E3: Warner Bros a IO Interactive oficiálne oznámili Hitman 2

V článku nájdete prvý trailer.

IO Interactive dnes oznamujú novú hru zo série Hitman, dva dni po tom, čo logo uniklo na internet a vydavateľ vypustil prvý teaser. Dnes už môžeme hru potvrdiť aj oficiálne a ide o priame pokračovanie jednotky, ktorá bola rebootom série. Nová hra HITMAN 2 sa viac zameria na vzťah Agenta 47 a Diany.

Vývojári pripravili množstvo nových scenárov, kde bude obrovské množstvo ľudí pre to, aby mal hráč na výber nie len veľa možností na postup, ale aj na skrývanie sa. V traileri je napríklad závodný event v Miami a udalosť sa odohráva na začiatku hry. Do hry sa vracia kufrík v ktorom môže Agent 47 pašovať zbrane a vybavenie a samozrejme aj ikonickú sniperku.

Hitman 2 vyjde 13.11.2018 na PC, XBox One a PlayStation 4. Na rozdiel od predchádzajúcej hry, Hitman 2 vyjde v celku ako jedna hra, nie v epizódach. Po vydaní však do hry budú pribúdať nové výzvy a misie pre hráčov rovnako, ako pribúdali do Hitman 1.

Hitman 2 tiež prinesie Sniper Assassin herný mód, čo je vôbec prvý online co-op v hrách Hitman. Hráči si budú môcť online s priateľmi užiť sniperovanie na množstvo cieľov. Co-op je stvorený pre jedného až troch hráčov. Hlavnú úlohu bude hrať stratégia pri ostreľovaní cieľov, plánovanie a tiež využívanie rôznych typov nábojov. Online co-op Sniper Assassin si môžete zahrať už dnes v prípade, že si predobjednáte Hitman 2.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site