Battlefield Portal Gameplay

EA bližšie predstavilo Battlefield Portal

3 novembra, 2021 Lukáš Kanik

Editor s assetmi zo starších dielov.

Jedným z najväčších lákadiel pre kúpu Battlefield 2042 je jednoznačne Battlefield Portal. Herný editor pre komunitu, v ktorom môžu hráči využiť mapy a objekty z hier Battlefield 3, Battlefield 1942, Battlefield: Bad Company 2 ale aj samotného Battlefield 2042.

Battlefield Portal sme vám bližšie predstavili v tomto článku, chvíľu na to EA vydalo aj prvý trailer. V skratke – hráči si môžu vytvoriť akýkoľvek režim, na akejkoľvej mape s akýmikoľvek postavami a vybavením naprieč štyrmi hrami Battlefield.

EA dnes vydalo ďalší trailer z Battlefield Portal, tento krát už zo samotnej hrateľnosti. Uvidíte, ako môžu vyzerať súboje medzi hrami Battlefield 2042 a Battlefield 1942 na mape El Alamein.

EA ponúklo pohľad na remasterované mapy Noshahr Canals a Caspian Border z Battlefield 3 aj Arica Harbor z Bad Company 2.

Na výber budú módy Conquest, Conquest Large, Rush, Free-for-All aj Team Deathmatch. Tieto režimy budú admini môcť prispôsobiť vo veľmi jednoduchom editore pravidiel. Takito bude možné do rotácie vybrať z niekoľkých desiatok máp, respektíve častí máp.

Editor umožňuje nastaviť dĺžku zápasu, HP hráčov, typ spawnu, friendly fire, rýchlosť nábojov, damage, aim assist, rýchlosť behu, fall damage, extrémne počasie ale aj možnosť upravovať zbrane v klasickom štýle starších hier Battlefield.

Celú ponuku nastavení – a že je fakt obrovská – nájdete na oficiálnom blogu. Battlefield 2042 vychádza v early acces už 12.11.2021 a pre všetkých hráčov sa otvoria servery 19.11.2021.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články