Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

EA oznamuje nové Need For Speed, NFS Heat dostane Cross-Play

EA oznamuje novú hru pred konferenciou.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Need For Speed Heat

Spoločnosť Electronic Arts na svojich stránkach dnes oznámila nový diel série Need for Speed. Ten je vo vývoji v štúdiu Criterion, posledný diel z roku 2019 – Need for Speed Heat – vyšiel z produkcie Ghost Games.

Posledná NFS hra čisto len od Criterion Games vyšla v roku 2012, bol to NFS Most Wanted. Na ostatných hrách v sérii Criterion pracoval len ako výpomoc. Criterion taktiež vyvinul battle royale mód Battlefield V Firestorm.

EA tiež oznámila, že Need for Speed Heat dostane od zajtra možnosť cross-play. Stáva sa tak prvým EA titulom, ktorý bude podporovať hranie naprieč platformami – PC hráči si zahrajú na jednej mape spolu s Xbox One a PlayStation 4 hráčmi.

Ide o posledný update do Need for Speed Heat, čo znamená, že nový diel NFS vyjde už tento rok. A rovnako aj ten bude pravdepodobne podporovať cross-play.

Need for Speed Heat bude 16.6. pridaný do knižnice EA Access (po novom aj na Steame) a Origin Access Basic, takže k hre sa dostanete prakticky za pár eur.

EA chce takto podporiť marketing pre novú hru, ktorá by mala doraziť na PC, Xbox Series X a PlayStation 5 v Novembri tohto roka.

Viac sa dozvieme na evente EA Play, ktorý sa presunul na 18.6.2020.

Need-for-Speed-Unbound-screenshot-3

Need for Speed Unbound predstavené, spoznali sme dátum vydania

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry