EA potvrdilo, že v roku 2018 vyjde nový Battlefield

To a ešte zopár slov k hre Anthem + monetizácii Star Wars: Battlefront 2.

Dnes bola oficiálne potvrdená informácia, že Anthem vyjde v počiatočnom období roku 2019. EA ale odmieta, že by tento odklad súvisel s problémami vo vývoji. Takisto potvrdzuje, že v októbri tohto roku vyjde nový Battlefield. Zrejme sa chcú vyhnúť situácii z minulého roka, kedy v jednom mesiaci vydali Titanfall 2 a Battlefield 1. Preto sa rozhodli Anthem a nový Battlefield takto od seba posunúť. Vraj to obom hrám len prospeje.

Ďalej zopár slov k Star Wars: Battlefront 2. Počas posledného finančného kvartálu predala hra 9 miliónov kusov, čo je o milión menej, než EA predpokladalo. Taktiež niekedy v budúcom mesiaci sa chystá obnoviť monetizáciu v hre. Tento ťah sa dal očakávať, keďže minulý týždeň sa EA trh spamätal z kontroverznej kauzy okolo Battlefrontu 2.

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site