EA pracuje na Battlefielde pre mobily

Electronics Arts pracuje na “high-end” Battlefielde, ktorý by mal vyjsť pre mobily, ako povedal nedávne menovaný riaditeľ mobilového vývoja EA, Frank Gibeau.

V interview s The New York Times Bits blogom odpovodal Gibeau na otázku, či bude Battlefield vhodný aj pre malé obrazovky.

 

Odpovedal: “Môžete hrať Battlefield na tablete vo veliteľskom režime. Pracujeme na hre pre mobily, ktorá bude vysoko výkonná a prvotriedna. Je to naša stávka, ktorú môžeme úspešne vyhrať.”

“Dávame sa nato, na čo ešte nikto predtým neurobil – chceme urobiť tieto hry “medziplatformové.” Ale bude to fungovať? V niektorých prípadoch sa tak už stalo. Bude to v súlade so všetkými licenciami? Nie všetky licencie vykonajú tento prechod. Battlefield na to bude trochu ťažšie,” dodal.

Jediná doterajšia Battlefield hra pre mobily bola čisto záležitosťou iOS a bola vydaná v roku 2011. Nesie názov Battlefield: Bad Company 2.

Myslím, že už teraz môžeme bezpečne prehlásiť, že nový Battlefield pobeží na Frostbite Go engine od DICE.

 

Patrik Kellner

Started from The Tarzan Game, now we're here. Som hráč, ktorý si zahrá všetky žánre okrem MMORPG a stratégií. Medzi najväčšie životné herné lásky patria Assassin’s Creed, The Witcher a Skyrim. Okrem iného som aj milovníkom hudby a seriálov Vikings a Game of Thrones. V prípade záujmu napíš 😉 :*

Both comments and pings are currently closed.

Jeden komentár

  1. Martin Sirochman píše:

    ked mi ho iPhone 4 16GB potiahne preco nie 😀

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site