EA čelí výsmechu. Za všetkým treba hľadať Anthem

Toto EA veľmi nedomyslelo.

EA v poslednej dobe veru ide karta. Najprv pokazila všetko čo sa dalo pri Battlefield V. Politicky korektná alternatívna história nebola všetkým pochuti. A odpoveď EA nespokojným hráčom? Vraj, aby hru nekupovali. O to väčšie bolo v EA prekvapenie, keď hráči hru naozaj nekupovali.

Ďalší prešľap sa EA podaril práve s Anthem. Len si poriadne pozrite obrázok nižšie. Na ňom EA popisuje kto?, kedy? a ako? si môže Anthem zahrať. Na tom by nebolo nič divné, keby to nevyzeralo ako nejaká excelovská tabuľka. Neviem aký je váš názor na to, no my v redakcii v tom máme jasne. Takto nejak vyzerá výsmech zákazníkovi. Ono, zjavne, keď potrebujete takúto obrovskú tabuľku aby ste vysvetlili zákazníkovi kedy môže hrať, asi robíte niečo zle.

Každopádne, hra sa už nezadržateľne blíži. Všetko čo potrebujete vedieť o chystanom open deme nájdete tu. Viac informácii a gameplay videí z hry zas nájdete na našich stránkach pod tagom hry.

Nižšie pod obrázkom nájdete výber tých najlepších tweetov.

EA Anthem

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem. Alebo s mojou priateľkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site