eFootball PES 2022 Messi

eFootball od Konami spoznal dátum vydania

2 septembra, 2021 Marek Jaroš

Free-to-play nástupca série PES spoznal dátum vydania.

Už od polovice Júla vieme, že dlhoročná séria PES sa po ročnej pauze už nevráti. Namiesto toho Konami ohlásilo nový, nástupnícky titul – eFootball.

Keďže Konami okrem názvu zmenilo aj engine hry (po novom Unreal Engine), už od začiatku nás vývojári upozorňovali, že na vydanie dostaneme len akési demo. Ďalší obsah bude prichádzať v ďalších mesiacoch v podobe updatov.

eFootball príde na začiatok s 9 tímami

Dnes Konami oficiálne potvrdilo, že hra príde na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series S|X 30. Septembra. Mobilná verzia príde neskôr v priebehu tejto jesene.

Na začiatok hra ponúkne 9 tímov – Arsenal, Barcelona, Bayern Mníchov, Flamengo, Juventus, Manchester United, River Plate, a São Paulo. Zahráme si na 6 štiadiónoch – Camp Nou, Old Trafford, Allianz Stadium, Emirates Stadium, Allianz Arena, a eFootball Stadium.

V ponuke budú offline zápasy proti AI alebo vášmu kamarátovi s druhým ovládačov v ruke. Taktiež aj týždenné online výzvy prídu už na launch. Až neskôr tak prídu módy ako Creative Teams (obdoba FUT) či online zápasy, ligy či rôzne offline výzvy. Samozrejme, o všetkom podstatnom vás budeme informovať.

eFootball od Konami vyzerá otrasne, sledujte gameplay trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.