F1 2021 Game EA

Electronic Arts oznamuje F1 2021

15 apríla, 2021 Lukáš Kanik

Pozrite si ukážku nových monopostov.

Spoločnosť Electronic Arts (nový majiteľ Codemasters) dnes oznámil F1 2021. Dátum vydania novej licencovanej závodnej hry je stanovený na 16.7.2021, teda vyjde v štandardnom čase, ako bývalo zvykom.

Hra bola oznámená krátkym trailerom, ale aj prvými detailami o novinkách. Príbehový režim Breaking Point uvedie hráča najskôr do závodného prostredia závodov F2, kampaň potom bude pokračovať v kolotoči závodov F1.

Prvý krát v histórii budete môcť celú kampaň hrať v kooperácii s iným hráčom. A to buď v kompetetívnom režime – ako oponenti iných tímov, alebo v kooperatívnom režime, ako členovia spoločnej stajne.

Vítanou novinkou je aj Real-Season Start. Vďaka nej budete môcť hrať sezónu F1 presne tak, ako je tomu v realite, pričom závody a rebríčky budú v hre premietnuté zo skutočného šampionátu.

Do hry sa však vracajú aj obľúbené funkcie z F1 2020 (recenzia). Znovu tak uvidíme My Team, split-screen pre dvoch hráčov, kratšie sezóny aj spomínané závody F2.

Spozrejmosťou sú technické vylepšenia pre konzoly PS5 a Xbox Series. Očakávať môžeme rýchle časy načítania, krajšiu grafiku a upgrade zo starých konzol na nové zdarma. Novinky znejú na papieri skutočne zaujímavo a neostáva nám nič iné, len sa tešiť.

Hru si môžete predobjednať na Steame, na konzoly Xbox aj PlayStation.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Lukáš Kanik
Sledujte ma: