Epic Store svojimi cenami vo výpredaji rozdrvil Steam

Epic Mega Sale 2019

Najnovšie hry, ako Borderlands 3, si môžete predobjednať za 39 eur.

Nakupovali ste radi na AllKeyShope, Kinguin alebo CDKeys aby ste vychytali lacné PC hry? Nuž, práve spustený výpredaj na Epic Games Store dokazuje, že za cenami nemusíte chodiť ďaleko. Epic dokazuje, že aj ceny nových hier sa dajú skresať bez toho, aby boli kľúče kradnuté, alebo z Ruska. Novým výpredajom doslova rozdrvil Steam, hlavne čo sa týka noviniek.

Prvý veľký výpredaj na Epic Store totiž zľavnil väčšinu hier a to až o 75%. Najnovšie hry, alebo predobjednávky AAA titulov boli zľavnené tiež. Napríklad taký Borderlands 3 stojí v zľave 49,99 eur. Epic ale pripravil špeciálnu akciu, pri nákupe hry nad 14,99€ dostanete zľavu -10 eur. V praxi si Borderlands 3 predobjednáte za 39,99 eur.

Všetci, ktorí si predobjednali nejakú hru na Epic Store do 16.5.2019 nad sumu 14,99€, dostanu právoplatne refund 10 eur. A všetci, ktorí si hru kúpili medzi 2.5. a 16.5. za vyššiu cenu, ako je dnes vo výpredaji, dostanú rozdiel v cene naspäť na účet. Čítate správne, nie vo forme kreditu v Epic Store, ale priamo na účet/kartu/Paypal, podľa toho ako užívateľ zaplatil.

Metro: Exodus kúpite za 25 eur, Control za 39,99 eur, World War Z za 10,53 eura, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 vás vyjde na 39,99 eur.

Epic Store Mega Sale 2019

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site