Epizóda 3 pre The Walking Dead: The Final Season dostala svoj trailer

Po strastiplnej ceste sa hráči už o týždeň dočkajú tretej epizódy.

Na konci Septembra herným priemyslom doslova otriasla správa, že štúdio Telltale končí. Stalo sa tak z ničoho nič, bez akýchkoľvek indícii predom. Ako sme sa neskôr dozvedeli, za krach tohto štúdia môže hneď niekoľko faktorov, ktoré sa navzájom ovplyvňovali. Kvôli klesajúcim predajom manažéri tlačili na rýchle dokončenie hier, to sa podpísalo na kvalite a nízka kvalita zasa na nízkych predajoch. A takto to šlo dovtedy, kým štúdio ostalo bez peňazí.

Každopádne, situácia sa za pár týždňov vyriešila a posledné dve epizódy z finálnej sezóny The Walking Dead dokončí štúdio Skybound Games. A už o týždeň tu máme predposlednú Epizódu 3. A práve na ňu nás chcú vývojári navnadiť najnovším trailerom.

Už 15. Januára teda príde Epizóda 3 ma Playstation 4, XBOX One a PC. Avšak, odteraz sa hra stáva Epic Store exkluzivitou. Čo to pre terajších majiteľov znamená zistia v našom staršom článku, v ktorom sme sa tejto téme venovali.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site