Everspace 2 Recenzia PC 06

Everspace 2 predstavil nový hviezdny systém, roadmapu a dostane aj češtinu

14 decembra, 2021 Lukáš Kanik

Vesmírna akčná adventúra vyjde až v roku 2023.

Everspace 2 patrí medzi najlepšie vesmírne strieľačky, ktoré si môžete aktuálne zahrať. Hra je dostupná v early access verzii na Steame, kde má užívateľské hodnotenie až 91%. Naše dojmy z hrania tejto verzie si môžete prečítať tu. Štúdio Rockfish Games teraz predstavilo novinky, na ktoré sa hráči Everspace 2 môžu tešiť.

Everspace 2 dostane češtinu

Tou najpodstatnejšou správou pre nás je, že Everspace 2 bude mať češtinu. České titulky do hry prídu už v prvej aktualizácii na Jar 2022. Okrem češtiny do hry pribudne ďalších desať jazykov.

Táto aktualizácia prinesie aj novú podtriedu ľahkého bojovníka, vylepšený crafting, obchodovanie, zber surovín, nové vybavenie aj príbehový obsah.

Najväčšia aktualizácia pridá hviezdny systém Drake

V lete 2022 hra dostane ďalší update, ktorý bude tým najväčším. V hre sa objaví nový hviezdny systém Drake, otvorený na skúmanie. Hviezdokopa bude plná prírodných extrémov a obsadená bude troma frakciami. Nebudú chýbať ani planetárne lokality s lávovými gejzírmi, podmorský svet a iné smrteľné miesta.

Táto aktualizácia predstaví aj časť endgame obsahu. Hráči tak dostanú možnosť vyskúšať prastaré Rifty, čo sú náročné výzvy s legendárnymi odmenami na ich konci.

EVERSPACE 2 je v súčasnej dobe k dispozícii na Steam, GOG aj na Microsoft Store, a jej vydanie na konzolách Xbox a PlayStation je plánované na začiatok roku 2023, kedy bude uvedená na trh celá hra.

Everspace 2 Roadmap 2022

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.