F1 2021 Features Trailer

F1 2021 predstavuje príbehovú kampaň a nadupané možnosti

17 júna, 2021 Lukáš Kanik

Nová závodná hra vyjde o mesiac.

Ani tento rok by si fanúšikovia motošportu nemali nechať ujsť F1 od Codemasters (a prvý krát aj od EA). F1 2021 bude totiž najviac nadupaným dielom série, či už po obsahovej alebo grafickej stránke.

Breaking Point je nový príbehový mód

Codemasters do tejto hry prvý krát zapracuje plnohodnotný príbehový režim s postavami, dabingom, prestrihovými scénami a dokonca aj drámou. Tento režim bude sledovať vášho jazdca počas toho, ako sa z F2 série vyšplhá do F1, hlavnej série kolotoča Formula.

Útržky z príbehovej kampane môžete vidieť v najnovšom traileri, ktorý prezentuje herné možnosti:

Kampaň pre dvoch hráčov

V F1 2021 nebude chýbať ani kariéra. V nej si zajazdíte proti reálnym jazdcom naprieč sezónami – tento krát ju bude možné hrať vo dvojici. Celú kariéru tak môžete hrať s kamarátom – buď ako dvaja jazdci v rovnakej stajni, alebo protijazdci v konkurenčných tímoch.

Samozrejme, aj počas tejto kariéry máte možnosť zmeny kontraktu a vy, alebo váš spoluhráč, môžete kedykoľvek prestúpiť do iného tímu.

Novinkou je Real-Season Start. Tá bude kopírovať celý ročník F1, rovnako aj reálnu tabuľku jazdcov a tímov, do ktorej môžete vstúpiť aj vy. Rating jazdcov bude v hre aktualizovaný každé tri závody, takže budete mať celkom aktuálne výsledky z reálnych výkonov.

My Team z minulého ročníka sa vracia

Jednou z najlepších fíčur v F1 2020 bol My Team – kariérny režim pre fanúšikov manažmentu. V ňom nie len jazdíte, ale aj rozhodujete o všetkých detailoch tímu, od oblečenia, cez kontrakty a tréningy.

F1 2021 prinesie kopec možností socializovania sa, od jednoduchých eventov po e-športové závody. Nájdete tu rankované lobby, custom hry, globálne výzvy a dedikovaný hub e-športov.

F1 2021 vychádza 16.7.2021 na PC, Xbox aj PlayStation. Do hry sa môžete dostať skôr, a to už 13. Júla v prípade, že si objednáte digitálnu Deluxe edíciu.

Electronic Arts oznamuje F1 2021

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Lukáš Kanik
Sledujte ma: