Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Fall Guys vyjde zdarma na všetky platformy!

Free to Play verzia príde budúci mesiac.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Fall-Guys-Free-to-Play

Megaúspešná hra od Devolver Digital a Mediatonic sa po takmer dvoch rokoch na PC a PlayStatione presúva aj na ďalšie platformy. Hráči si už budúci mesiac budú môcť Fall Guys zahrať nie len na PS4, PS5 a na Steame, ale aj na Xboxe, Nintendo Switch a Epic Games Store!

Ešte väčšou novinkou však je, že hra prechádza na free-to-play model. Od 21.6.2022 si ju budete môcť stiahnuť na vyššie spomenutých platformách.

To však nie je všetko a vývojári si pripravili ešte viac noviniek. Fall Guys budú podporovať cross-play party a tak si môžete hru užiť s priateľmi na iných platformách. PS5 verzia dostane upgrade, vďaka ktorému sa bude hra načítavať rýchlejšie.

Všetci, ktorí mali Fall Guys kúpený pred spustením free-to-play verzie, dostanú Legacy Pack. Ten si musia hráči vyzdvihnúť ešte pred 21.6.2022.

Autori s príchodom free-for-all Season 1 spúšťajú aj Season Pass ale aj hernú menu Show Bucks. Majitelia Legacy Pack dostanú prvý season pass zdarma. Čaká na vás až 100 levelov plných odmien, skinov a hernej meny.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry