Fallout 76 edícia za 115 dolárov neobsahuje ani len hru

Pozor na to, čo kupujete

Na stránkach Amazonu aj v iných obchodoch sa objavila edícia Fallout 76 Platinum Edition, ktorá cenovkou 115 dolárov trošku vyvoláva otázniky. Ešte viac keď zistíte, že vlastne ani vôbec neobsahuje hru. Ide o edíciu, ktorá prináša rôzne digitálne bonusy ale hlavne zberateľské predmety pre fanúšikov univerza. Obsah nájdete v zberateľskej krabici v ktorej nájdete veľký plagát, mini denníky, balík pohľadníc aj obojstrannú mapu, či sprievodcu v zberateľskej edícii.

A tu práve pozor, nejde o Fallout 76 Platinum Edition, ale o sprievodcu v Planitovej edícii, takže v podstate si kupujete len sprievodcu hrou s ďalšími vecičkami v zberateľskom balení. Na stránkach Bethesda sa píše, že toto balenie neobsahuje hru, na stránkach Amazon je to už ťažšie dohľadateľné.

Je to ďalšia z množstva edícií pre Fallout 76, pričom tá najvyššia zberateľská stojí 200 dolárov. Dostanete k nej funkčnú helmu Power Armor. Obsah tejto verzie sme vám priniesli v tejto novinke.

Fallout 76 vyjde na PC, Xbox One a PS4 už 14.11.2018, beta bude dostupná už koncom tohto mesiaca na všetky platformy, najskôr však na Xbox One.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site