Fallout 76 ponúkne viac ako 150 hodín vedľajšieho obsahu

Aj keď je to len multiplayerovka, budú tu questy na stovky hodín.

Fallout 76 beta začína už zajtra a Bethesda očakáva veľké ohlasy nie len po technickej stránke, ale aj po hrateľnej. Beta by mala odhaliť, akým štýlom budú v tejto multiplayerovej hre tvorené questy a či budú zábavné v kooperácii aj o samote. Obsahu by tu malo byť dostatok. Okrem hlavnej príbehovej linky a hlavných questov by mal Fallout 76 obsahovať viac ako 150 hodín vedľajšieho obsahu. Vyplynulo z rozhovoru vývojárov v časopise Official Xbox Magazine.

Ide o survival hru a tak by hlavne začínajúci hráči mali viac dbať na suroviny a vybavenie, ktoré nosia so sebou. Ak budú mať málo munície a stimpakov, pravdepodobne sa budú rozhodovať či najskôr zabijú ľahších nepriateľov alebo pôjdu do ťažších questov. Zároveň treba postave čas od času dopriať jedlo, vodu…

Vývojári priznávajú, že hráči budú mať najviac času na študovanie príbehu práve vtedy, keď budú hrať sólo, takže zážitok bude podobný ako v posledných hrách Fallout. Nebudú chýbať terminály, holotapes a denníky, takže by sme sa mali dozvedieť viac o celom lore Falloutu.

Fallout 76 vyjde 14.11.2018 na PC, Xbox One a PS4. Na PC vyjde len na Bethesda Games Launcheri a nie na Steame. Všetko o hre nájdete na našich stránkach.

Sledujte oficiálne intro Fallout 76

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site