Fallout 76 pri vydaní dopadol horšie, ako No Man’s Sky

Redaktori servera GiantBomb odmietli hru zrecenzovať. 

To, že má hra užívateľské hodnotenie na Metacritic len 2.5/10, na to sme vás už upozornili. Po pár dňoch od vydania Fallout 76 je jasné, že toto je pravdepodobne najhoršie vydanie Bethesdy za posledné roky, ak nie za celí fungovanie štúdia. Fallout 76 je proste katastrofa, hra vyšla v zlom technickom stave, je bez náplne, bez motivácie, bez príbehu. A dnes, po týždni už môžeme zhodnotiť aj to, ako hra dopadla v recenziách.

Množstvo recenzií totiž vychádza len v týchto dňoch, keďže ide o masívnu multiplayerovku (naša recenzia je tiež na ceste). Na Metacritic už je teda dosť hodnotení, z ktorých priemer určite nepoteší vývojárov Fallout 76. Xbox One verzia tam má len 49%, PS4 verzia má hodnotenie 50% a PC verzia hodnotenie 55%. Pre porovnanie, Fallout 3 mal hodnotenia 93% a Fallout 4 mal hodnotenie na Metacritic až 88%.

Niektoré recenzie sú veru šťavnaté, napríklad taký Eurogamer udelil hre známku: “Vyhnúť sa.” Hodnotenia 2/10 alebo 3/10 nie sú ničím výnimočným, pričom redaktori dali hre prívlastky ako “Najhoršia hra od veľkého publishera” a “Zabugovaná sračka.” Do hry sa pustilo aj množstvo youtuberov, ktorí svoje zážitky zdieľajú vo videách. Tie sú väčšinou plné bugov.

V podcaste servera GiantBomb sa o hre bavili traja redaktori, pričom ani jeden nevyjadril nejaké pozitívne dojmy. Z redakcie Giantbomb pravdepodobne nikto nebude recenzovať Fallout 76, pretože nikomu v redakcii sa to nechce hrať, povedal v podcaste redaktor Jeff Gerstmann.

Nikto z redakcie to už nechce hrať. Ja určite nebudem ďalších 20-30 hodín hrať túto zabugovanej sračku len aby som tomu dal nejaké číslo. Moje hodnotenie je: Nehrajte túto hru.

VIDEO: Týpek rozbil obchod s hrami, lebo mu nechceli vrátiť peniaze za Fallout 76

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site