Fallout 76 Steel Reign

Fallout 76: Steel Reign rozšíri príbeh Brotherhood of Steel

14 júna, 2021 Lukáš Kanik

Fallout 76 dostane ďalší veľký príbehový datadisk.

Bethesda včera na vlastnej Xbox+Bethesda konfernecii oznámil ďalší veľký datadisk pre Fallout. Fallout 76: Steel Reign vyjde už 7.7.2021 a rozšíri príbeh frakcie Brotherhood of Steel, pričom hráča postaví pred neľahké rozhodnutie.

V príbehu datadisku sa budú hráči musieť rozhodnúť, na ktorú stranu bratstva sa postavia. Či na stranu spravodlivosti, alebo povinnosti frakcie. Do toho sa vo svete Appalachie začalo objavovať viac Supermutantov a miznú jej obyvatelia.

Fallout 76: Steel Reign prinesie aj nové lokality, vybavenie, či možnosť vycraftovať si legendárny predmet. DLC získajú zdarma všetci hráči Fallout 76. Na Steame to hráva asi tak 25x viac ľudí, ako Avengers.

Fallout 76: The Pitt nás zavedie do sveta Fallout 3

To však nie je všetko. Fallout 76 odteasoval ďalší datadisk. Jeho názov je The Pitt a prenesie nás po prvý krát na úplne novú mapu, mimo Appalachia, vo forme expedície.

Expedícia je príbehová, opakovateľná misia, odohrávajúca sa na rôznych miestach Fallout univerza. Prvá expedícia sa bude odohrávať v Pittsburghu, v meste z datadisku Fallout 3: The Pitt.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.