Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Fantastický Black Myth: Wukong ukázal nových 5 minút z hrania

Bossovia, akčné súboje aj nové prostredia.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

17. Jún 2022

Black-Myth-Wukong-Gameplay

Čínska hra Black Myth: Wukong patrí medzi jednu z najkrajších a najočakávanejších hier z tohto regiónu sveta. Štúdio Game Science ju momentálne vyvíja na Unreal Engine 5 po tom, čo bola oznámená ešte na Unreal 4.

Dnes tu máme úplne nových 5 minút z hrania. Nové video nám ukáže bossov, rôzne prostredia, štýly bojov ale aj nečakané možnosti pohybu...na oblaku? Hoci Black Myth: Wukong je hra inšpirovaná Souls sériou, súboje budú ešte akčnejšie a často sa postavíte aj proti veľkému počtu nepriateľov.

Dátum vydania zatiaľ nie je známy, ale rozhodne si túto hru nenecháme ujsť. Viac videí a informácií o Black Myth: Wukong nájdete tu.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články