Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Fanúšikovia soulslike RPG spozornite! Predstavuje sa vám novinka Deathbound

Akčné soulslike RPG Deathbound príde na PC v roku 2024.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Deathbound screenshot 1

Ak patríte medzi fanúšikov soulslike RPG titulov, v poslednej dobe musíte byť celkom spokojný. Podobných hier vyšlo, respektíve bolo ohlásených v poslednej dobe viacero.

Na svoj zoznam by ste si mali pridať určite aj hru s názvom Deathbound. Ten dostal len včera svoj prvý trailer a vyzerá viac než zaujímavo. Vývojári svoju hru opisujú takto: 

  • The Essence - Získajte schopnosti, spomienky a identity padlých bojovníkov po celom svete. Kombinujte ich jedinečné osobnosti a bojové štýly a plynule medzi nimi prepínajte.
  • Binding System - Esencie, ktoré absorbujete, tvoria vašu partiu. Deathbound obsahuje robustný systém partie, ktorý hráčom umožňuje vytvoriť si herný štýl prostredníctvom stromov talentov. Bezproblémovo prepínajte medzi padlými bojovníkmi a využívajte ich zručnosti a schopnosti. Príslušnosť každého člena partie za života ovplyvní jeho súčinnosť v smrti.
  • Dynamic Morphing - Uvoľnite kombinované sily padlých bojovníkov pomocou ničivých úderov Morphstrikes. Využívajte rôzne útočné štýly na vyťahovanie mocných kombinácií a záverečných úderov, aby ste porazili všetkých, ktorí sa vám postavia na odpor.
  • Brutal World - Ziêminal je svet, v ktorom sa mieša technologická minulosť a stredoveká prítomnosť, domov rozmanitých kultúr. Mesto Akratya je bohaté na povesti a nebezpečenstvá. Preskúmajte mesto upadajúce do ruín v tieni veľkej križiackej výpravy. Od ulíc plných tiel až po arény a miesta uctievania. S impozantnou brutalistickou architektúrou a splynutím technológií je to mesto odsúdené na zabudnutie.
  • Unforgiving Monsters - Postavte sa náročným nepriateľom vytvoreným tak, aby vás dostali na hranicu vašich možností. Ich samotná povaha vychádza z piatich štádií smútku, pričom každé nové stretnutie vzbudzuje pozornosť každej duše, ktorá sa im odváži postaviť.

Hra by mala prísť na PC v roku 2024. Ak vás Deathbound zaujal, môžete si hru wishlistnúť na Steame.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Deathbound - Official Announcement Trailer

Deathbound - Official Announcement Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry