Xbox Game Pass Games E3 2021 Upcoming Games

Fanúšikovia vytvorili prehľadnú stránku so všetkými Game Pass hrami

24 júna, 2021 Lukáš Kanik

Všetky existujúce, očakávané aj odchádzajúce hry v Game Passe.
Alex Dietrich, Garrett Atkins a Mike Szoke je trojica nadšencov, ktorí vytvorili doposiaľ asi najprehľadnejší zoznam všetkých hier v Xbox Game Pass na PC, Xbox a Cloud. Ručne nahádzali do zoznamov všetky hry v tejto službe, ktorých je k dnešnému dňu (24.6.2021) až 423.

Zoznam všetkých Game Pass hier nájdete na adrese gamepasscounter.com a bude aktualizovaný vždy, keď Xbox oznámi niečo nové.

Nás zaujíma predovšetkým zoznam „Coming Soon“ čo sú hry, ktoré do Game Passu prídu už čoskoro, alebo hneď na vydanie. Hodnota týchto hier je neuveriteľná, očakávame až 74 nových hier. Ročný poplatok 120 eur za túto službu vás vyjde menej ako dve-tri hry z tohto zoznamu.

Do Game Passu prídu napríklad tieto hry: The Ascent, Sable, Last Stop, Lemnis Gate, Hades, 12 Minutes, Psychonauts 2, Back 4 Blood, Age of Empires 4, Forza Horizon 5, Halo Infinite, Shredders a tona ďalších, už v roku 2021.

Xbox Game Pass Games List June 2021

V zozname nájdete aj všetky hry, ktoré bežia v Cloude, teda si ich viete zahrať aj na mobile s Androidom. 66 z nich nevyžadujú ovládač a tak ich môžete hrať priamo na displeji telefónu, alebo tabletu. Na PC si zahráte až 320 hier z Game Passu, 93 z nich pochádza z EA Play.

FPS boost na 120 FPS dostalo už 25 hier a ďalších 23 hier dostalo FPS boost na 60fps. 37 hier podporuje Xbox Smart Delivery – ak vlastníte jednu verziu, napríklad na PC, hrať ju môžete aj na Xboxe.

Xbox Game Pass bude len narastať a momentálne v zábavnom priemysle neexistuje služba, ktorá by ponúkala vyššiu hodnotu. Cena 10 eur mesačne za počet hier v Game Passe je doslova smiešna.

Neuveriteľné, toto všetko dostanete v Xbox Game Pass za 1 euro

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.