Farming Simulator 22 na PC Screenshot 7

Farming Simualtor 22 dostane zberateľskú edíciu

9 júna, 2021 Lukáš Kanik

Zberateľská edícia bude obsahovať maják na traktor.

Úspešná farmárska hra od Giants Software vyjde tento rok na PC, staré aj nové konzoly. Vývojári si tento krát pripravili aj zberateľskú edíciu Farming Simualtor 22, ktorá vyjde len na PC aj v našich obchodoch. Čo v nej nájdete?

V prvom rade to je kvalitný, značkový maják na traktor, ktorý vám osvetlí nie len izbu s počítačom. Maják bude svietiť rovnako, ako ten, ktorý máte v hre. V balení nájdete aj dva plagáty rozmeru A2, 24 nálepiek a disk s tutoriálmi pre vytváranie módov do hry.

Farming Simulator 22 Zberateľská Edícia

To ale nie je jediná novinka okolo Farming Simulator 22. Vývojári dnes oznámili aj rozšírenie hernej ekonomiky vo forme produkčného reťazca. Čo to znamená? Ak napríklad začnete dodávať obylie do mlyna, ten začne produkovať múku, ktorá bude dodávaná do pekární a tie začnú produkovať chlieb.

Aby mohla pekáreň fungovať, musíte ju zásobiť aj maslom, či cukrom. A keď pekáreň vyrobí svoje pečivo, môžete ho distribuovať do supermarketov a privyrobiť si aj na tomto. Možností podnikania je tak viacero.

Giants Software dnes ukázali aj dve americké stredozápadné mapy. Vidieť ich môžete na čerstvých screenshotoch.

Farming Simulator 22 vyjde na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One a Stadia v poslednom štvrťroku 2021.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.