Farming Simulator 22 Teaser Trailer

Farming Simulator 22 oznámený, bude aj so snehom

22 apríla, 2021 Lukáš Kanik

Prvý teaser trailer Farming Simulator 22 je vonku.

Štúdio Giants Software dnes oficiálne oznámilo Farming Simulator 22 – nový hlavný diel série. S oznámením prišiel prvý trailer a niekoľko detailov. Novinkou pre tento ročník je aj to, že švajčiarske štúdio si hru vydáva samo, tento krát bez Focus Home Interactive.

Farming Simulator 22 vyjde na jeseň 2021 na platformy PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One aj Google Stadia. Pôjde o skutočne veľký diel, teda prinesie množstvo noviniek.

Pestovať budeme môcť nové plodiny na nových mapách, pribudnú aj nové značky strojov. Prvý krát v sérii bude v hre skutočne snežiť – tešiť sa môžeme na striedanie ročných období. Čo budeme robiť v zime? Asi odhŕňať sneh, preto by do hry mali pribudnúť napríklad snežné pluhy za traktor.

Do hry sa vráti aktualizovaná mapa Erlengrat ale aj dve úplne nové mapy. Celkovo bude k dispozícii viac ako 400 strojov od 100 výrobcov. Nie len pestovateľské stroje, ale aj chovateľské a traktory na spracovanie dreva.

Hra beží na GIANTS Engine 9, vývojári sľubujú autentické správanie AI, bohatšie svety, simuláciu motorov a prevodoviek a záťaže, ktorá simuluje zvuk traktora. Na Windowse nechýba podpora DirectX 12, kopec vylepšení v práci so súbormi a temporal anti-aliasing.

Gameplay by sme mali vidieť čoskoro.

Sledujte ma: