FIFA 20 dostala prvé recenzie, udržiava si štandard

FIFA 20

Pozrite sa na hodnotenia FIFA 20 v recenziách.

Len pred pár dňami vyšiel nový futbal od Konami, ktorý sme už stihli aj zrecenzovať (recenzia PES 2020) a dnes tu máme ďalší titul. Spoločnosť Electronic Arts práve dnes vydáva FIFA 20, tá nadväzuje na zavedený štandard predchádzajúceho ročníka. Znovu sa tak dočkáte aj príbehovej kampane, nových licencií, a úplne nového módu, ktorý pripomína Fifa Street.

Hru sa nám od EA bohužiaľ zatiaľ nepodarilo recenzovať, čo by bolo prvý krát po niekoľkých rokoch, čo by sme na webe nemali recenziu. Marek si už na hru brúsi zuby, zatiaľ sa však môžeme pozrieť na hodnotenia v svetových recenziách.

Metacritic priemer sa vyšplhal na pekných 82% pre PS4 verziu, čo je takmer rovnako, ako FIFA 19. Futbalová hra podľa recenzentov zabalila všetko populárne z predchádzajúcich hier a pribalila k tomu futsalový Volta režim a tiež urobili množstvo vylepšení v príbehovom režime. Autentickejší bude najmä manažérsky mód v kariére. Na druhej strane, klasický príbeh v štýle Journey začal novinárom dosť chýbať, náhrada prišla v kariére Volta.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site