FIFA 21 aj Outlast 2 prídu do Xbox Game Pass.

3 mája, 2021 Ján Berzéty

V máji sa môžu predplatitelia Xbox Game Pass tešiť na niekoľko zaujímavých titulov.

Do Xbox Game Pass v poslednej dobe prichádza jedna úžasná hra za druhou. Okrem širokej ponuky titulov v zbierke EA Play a rozsiahlej knižnice hier od štúdií spoločnosti Bethesda sa Microsoft vôbec nestráni ani od iných svetoznámych značiek. Len nedávno sa v Game Passe už druhýkrát objavilo rekordy lámajúce GTA V, a to rovno v sprievode hier ako napríklad Zombie Army 4 a len menej ako rok starého titulu Destroy All Humans!.

Tentokrát prichádza niečo z dúška priaznivcov hororových záležitostí, ale určite nemenej známe aj ostatným fanúšikom videohier. Reč je o Outlast 2, 4 roky starom pokračovaní veľmi úspešného prvého dielu.

Po oceneniami ovenčenom Red Dead Redemption 2, ktoré ste mohli v Game Passe zastihnúť počas letných mesiacov minulého roka teraz prichádza aj Red Dead Online.

Aj keď je už zima za nami a príležitostí na vykonávanie zimných športov nebolo najviac, s predplatným Xbox Game Pass si ich môžete užiť aspoň vo virtuálnej podobe, a to v hre Steep.

Ani zbierka EA Play nezostane bez rozšírenia. Po najnovšom diely série hier NHL sa pridáva aj FIFA 21, takže sa konečne dočkali aj futbaloví fanúšikovia.

Aj keď sa zdá, že aj toto je už celkom slušné rozšírenie, stále to nie je všetko. Okrem už spomenutých hier do Xbox Game Pass príde aj Just Cause 4 Reloaded, Remnant From the Ashes, Final Fantasy X|X-2 HD Remaster, Psychonauts, Dragon Quest Builders 2. Všetky hry by sa mali v Game Passe objaviť v priebehu tohto mesiaca.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Ján Berzéty