FIFA Street sa vracia! FIFA 20 predstavuje VOLTA mód

FIFA 20

FIFA Street sa vracia v prepracovanej podobe do FIFA 20!

EA konečne vypočulo hráčov a FIFA 20 sa dočká úplne nového módu, ktorý nesie názov VOLTA.

V ňom si hráč vytvorí svojho vlastného avatara a vydá sa hrať na pouličné ihriská v Amsterdame, Londýne či v Tokyu. Samozrejmosťou tak bude customizácia vášho hráča. Meniť mu budete môcť každý aspekt jeho oblečenia, ako sú topánky, nohavice či tričko.

Dočkáme sa rôznych herných módov. Hrať budeme môcť 3 vs. 3 (bez brankára), 4 vs. 4, 4 vs. 4 Rush či 5 vs. 5. K tomu všetkému budú samozrejme upravené aj ihriská. Niektoré prinesú aj steny, iné búdu mať zasa klasické čiary.

Navyše, VOLTA mód v sebe bude obsahovať aj príbeh! Zrejme si tak prejdeme cestu pouličného hráča od úplných začiatkov až na absolútny vrchol. Okrem toho nebudú chýbať klasické módy v poodobe online hry s rebríčkami, či kick-off mód.

V podstate tak FIFA 20 bude obsahovať VOLTA mód, ktorý v sebe bude obsahovať presne to, čo by sme chceli od nového vydania FIFA Street. EA, tlieskame a tešíme sa!

FIFA 20 vychádza 27. Septembra.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site