Film DOOM: Annihilation je tak zlý, že aj Bethesda dáva od neho ruky preč

DOOM Annihilation

Reakcia DOOM vývojárov hovorí za všetko.

Televízne štúdio Universal Pictures Home Entertainment včera zverejnilo prvý trailer na nový film podľa hernej licencie DOOM. Ide o film, ktorý vyjde priamo na DVD, takže sa (našťastie) nedostane do kín, aj tak to ale vyzerá na poriadnu katastrofu. Film ako tento môže na značke DOOM nechať poriadnu škvrnu. Ide o nízkorozpočtový film.

Reakcie divákov na nový trailer hovoria za všetko. Trailer na DOOM: Annihilation má na Youtube až 15 tisíc dislajkov, čo je 15x viac ako lajkov. Trailer si môžete pozrieť nižšie a sami usúdiť, či toto je film, ktorý by ste chceli vidieť na motívy DOOM.

K traileru sa vyjadrili aj vývojári hry z Bethesdy, respektíve id Software na Twitteri. Ich odpoveď je stručná: “S filmom nemáme nič spoločné.” Film bol vo vývoji už od roku 2011, kedy sa objavili prvé správy o spustení produkcie. Ide už o druhý film podľa tejto značky, ten prvý je jedným z najhoršie hodnotených filmov podľa hier.

DOOM Annihilation

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site