Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Film Dungeons & Dragons príde do kín v roku 2023, sleduj trailer!

Trailer plný drakov, mágov a dungeonov.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

22. Júl 2022

Dungeons-Dragons-Honor-Among-Thieves

Paramount Pictures včera zverejnil trailer na film Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves spolu s oznámením premiéry na Marec 2023.

Film je inšpirovaný stolovou hrou Dungeons & Dragons a odohráva sa vo svete Forgotten Realms. Nejde síce o prvý film zo sveta Dungeons & Dragons, ale môže ísť o jeden z tých lepších. Však posúďte sami z traileru nižšie.

Vo filme Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves uvidíme hercov ako Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith alebo Hugh Grant. O produkciu sa starajú Paramount Pictures a Entertainment One.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený