Focus Home oznamuje Bound by Flame

28 februára, 2013 Lukáš Kanik

Štúdio Spiders práve pracuje na Mars: War Logs, ale Bound by Flame je ešte väčší projekt, ktorý bude debutovať na konci roku 2013.

Hra vás posadí do roly hrdinu v temnom fantasy svete, kde hra kombinuje prvky akčnej adventúry a RPG. Hrdina zrodený z démona bude môcť využívať rôzne sily, ktoré mu boli vložené, alebo sa od démona odpútať a ísť cestou hrdinstva a talentu. Démonické schopnosti vám síce dajú moc nad živlami, ale zážitok z priamych súbojov má ponúknuť aj boj meča.

To, či sa budete pridávať na stranu démona, bude vplývať aj na váš vzhľad a nechýbajú ani rozhodnutia počas príbehu. Tie dokonca budú vplývať na ďalší vývoj hry a autori sľubujú odlišnosti nie len v závere hry, ale aj počas nej a vďaka rozhodnutiam hra nadobudne na znovuhrateľnosti.

Postava má mať 3 stromy schopností, pri tvorbe bojovníka si vyberiete pohlavie, či rysy tváre. Už samotná tvorba postavy má určiť smer, ktorým sa vydáte a démonické schopnosti. V hre nemá chýbať ani crafting, vylepšovanie brnenia a zbraní a dokonca pribudnú aj nasledovníci, ku ktorým si môžete budovať vzťah. To, či to bude vzťah priateľský, romantický, alebo nenávisť je len na vás.

Vývojári zo Spiders sľubujú aj bohatý beštiár, na prvom screenshote z hry je práve Močiarny obor, ale v hre natrafíte aj na ďalších zaujímavých tvorov – drakov, nemŕtvych, ľadových trollov a ďalšie.

Hra vyjde na PS, PlayStation 3 a Xbox360 na konci roku 2013.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články