Football Manager 2022 Xbox Game Pass

Football Manager 2022 vyjde v Novembri v Xbox Game Pass

9 septembra, 2021 Lukáš Kanik

Microsoft oznámil aj špeciálnu Xbox verziu.

Football Manager 2022 dostal dátum vydania, obľúbený manažérsky titul vyjde už 9.11.2021 na PC a Xbox. Microsoft však dnes oznámil, že hra od Segy dorazí priamo do Xbox Game Pass pre PC a Xbox hráčov!

Členovia vyššieho Xbox Game Pass Ultimate tiež dostanú prístup k Football Manager 2022 Xbox Edition, vďaka ktorej budú môcť v hre pokračovať aj na zariadeniach Xbox cez Cloud. Cloudové hranie je podporované aj na Slovensku a v Česku.

Ak si platíte len klasický Xbox Game Pass na konzolu, dostanete prístup práve k Football Manager 2022 Xbox Edition. Tá je optimalizovaná na hranie s ovládačom.

Football Manager 2022 podporuje aj Xbox Play Anywhere, takže si stačí kúpiť hru na jednu platformu a môžete ju hrať naprieč PC a Xboxom, pričom sa vám medzi platformami bude presúvať aj progres. Okrem toho bude hra samozrejme dostupná na Steame ale aj Epic Games Store.

Čeština do Football Manager 2022 ešte nebola potvrdená. Tak ako v prípade češtiny do Football Manager 2021 aj tu očakávame, že české titulky pripraví komnunita. Bohužiaľ, len pre PC hráčov.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.