Fortnite dosiahol na iOS hranicu 100 miliónov stiahnutí

Fortnite

Fortnite rastie raketovým tempom. Kde sa až zastaví?

Len pred nedávnom sme vás informovali o tom, že Fortnite v 5. sezóne len na iOS zarába viac ako 2 milióny dolárov denne. A vyzerá to tak, že to nebol jediný míľnik, ktorý sa hre na iOS podarilo prekonať.

Zo štatistík firmy Apptopia vyplýva, že hru si na iOS stiahlo viac ako 100 miliónov ľudí. Fortnitu sa túto hranicu podarilo prekonať za 138 dní, odkedy hra pre túto platformu vyšla. Navyše, daná spoločnosť očakáva, že PUBG (najväčší konkurent pre Fortnite) túto hranicu na iOS prekoná až po 344 dňoch od vydania. To je neporovnateľne veľký rozdiel.

Navyše, Fortnite hráči strávia v hre priemerne na jedno hranie 21.4 minúty, čo je viac ako v Pokemon GO. Ak bude hra pokračovať v súčasnom trende, je pravdepodobné, že Fortnite len na iOS dosiahne zisk pol miliardy v Apríli 2019.

Príjmy z mobilov sa môžu zvýšiť už počas tohto leta, kedy by sa hra mala konečne objaviť aj na Android zariadeniach. Šepká sa, že hra vyjde s 30 dňovou časovou exkluzivitou pre Samsung Galaxy Note 9.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site